Projektovanie záhrad

Vašu budúcu alebo existujúcu (pri rekonštrukcii) záhradu sa snažíme prispôsobiť Vašim požiadavkám a potrebám v súlade s architektúrou domu a okolia s použitím adaptabilných rastlín a výberom vhodných materiálov.

Správnou kombináciou rastlín (stromov, kríkov, trvaliek ...), architektonických prvkov (chodníky, cesty, múry, altánky, skalky ...) a individuálnych potrieb (bio bazén, kúpacie jazero, jazierko, vodopád, zeleninová záhrada, ovocné stromy ...) sa snažíme docieliť harmóniu medzi Vašou záhradou, domom a Vašimi potrebami.

Dodržiavaním sezónnych zmien v záhrade (doba kvitnutia, jesenná farba listov, zaujímavé drevo v zime ...) ju robíme pre Vás nevšednou a atraktívnou.

Tým že myslíme na budúcnosť (zjednodušenie a zautomatizovanie údržby záhrady a vodných plôch, závlaha, viac odrôd rastlín, ...) je našou snahou minimalizovať Vaše náklady a čas potrebný na starostlivosť o záhradu a jej súčasti.

Rozsah dokumentácie projektovanej záhrady vypracujeme podľa priania zákazníka od štúdií až po konštrukčné výkresy, vrátane modelácie terénu, návrhu spevnených plôch, jazierok, vodných prvkov, scénického nasvietenia záhrady, drobnnej architektúry - pergol, krbov, altánkov.

Vypracovaný projekt Vám odprezentujeme aj v 3-D vizualizácii, ktorá zahŕňa možnosť virtuálne sa prejsť po navrhnutej záhrade.

 

realgarden@realgarden.sk, info@realgarden.sk, mobil: +421 (0)902 261 302

Copyright © 2013 realgarden.sk. Všetky práva vyhradené.