Závlaha - automatický zavlažovací systém

Záhrada je ideálne útočisko pre oddych od všedného a často hektického života. Na čerstvom a sviežom vzduchu Vašej záhrady sa budete cítiť dobre, získate novú energiu.

Bohužiaľ, ani odborníci nemajú vždy čas starať sa natoľko o Vašu záhradu, aby ju zachovali ako zelenú oázu, pretože je stále potrebné pravidelné - namáhavé zavlažovanie Vášho trávnika prípadne výsadieb.

Optimálne riešenie tohto problému je automatický zavlažovací systém, ktorý zavlaží Vašu záhradu efektívne a plne automaticky – nie je potrebná žiadna kanva, nevkusné záhradné hadice, nevyžaduje si žiadnu Vašu námahu. Automatický zavlažovací systém zaisťuje predovšetkým úsporné, ekonomické a efektívne zavlažovanie. Trávniky, kríky a kvety v záhrade potrebujú správne množstvo vody pre svoj optimálny rast, aby sa mohli ukázať v celej svojej kráse. Dážď prirodzene padá na zem, ale najmä v teplejších mesiacoch to nestačí, slnko svieti s plnou silou a vysušuje trávnik i výsadby rastlín. Tu pomôže automatický systém sprinklerových zavlažovacích sústav, napr. od firmy , realizáciu ktorého Vám ponúka naša firma. Jednotlivé postrekovače sú na záhrade odborne individuálne usporiadané a zladené tak, aby bola optimálne využitá hydraulika vody pre zavlaženie Vašej záhrady.


Výhody automatického závlahového systému:

- Systém je úplne automatický. Zavlažovanie sa samo spúšťa podľa vopred zadefinovaných parametrov (deň, čas, doba závlahy, vlhkosť, a pod.). V prípade daždivého a vlhkého počasia sa systém vďaka senzoru sám vypne (alebo naopak zapne).

- Systém sa postará o zavlažovanie záhrady v dobe Vašej neprítomnosti - nemusíte žiadať susedov alebo známych o zalievanie cez dovolenku.

- Návratnosť investície. Vďaka pravidelnému zavlažovaniu v skorých ranných alebo nočných hodinách, kedy je hodnota výparu z celého dňa najnižšia, ušetríte cca 30% množstva vody.

- Úspora času a práce.

- Zlepšenia mikroklímy vo Vašej záhrade.

 

realgarden@realgarden.sk, info@realgarden.sk, mobil: +421 (0)902 261 302

Copyright © 2013 realgarden.sk. Všetky práva vyhradené.